lupa

straznice pani S foto 21

Paní S. » Paní S. je vdova, má dvě děti, dceru a syna. Dcera ji navštěvuje velmi často. Paní S. pracovala jako dělnice...

Paní S.

Paní S. je vdova, má dvě děti, dceru a syna. Dcera ji navštěvuje velmi často. Paní S. pracovala jako dělnice. Pochází z Petrova, kde se narodila a žila, tam se také ráda vrací na dovolenou. Během dne odpočívá na lůžku. S ostatními uživateli se také dívá na televizi. Má v oblibě pohodové seriály. Vždy velmi ráda zpívala a tancovala, i dnes se ráda zapojí do aktivit taneční terapie. Velmi ráda si povídá s pracovníky, dobrovolníky a s ostatními uživateli o svém životě, svojí rodině i dávných událostech. Za pěkného počasí tráví čas na lavičce na zahradě, kde si povídá s ostatními. Má zájem o římskokatolické bohoslužby v domově, každou neděli se ráda setká s akolytou. Paní S. má velmi ráda společnost, vždy se nastrojí do kroje a jde na společné akce. Je nejraději, když zvládne denní činnosti bez pomoci druhé osoby, velmi se snaží být nezávislá. Velmi důležité je pro ni zachování soběstačnosti při chůzi a při běžných denních činnostech. Při jídle má ráda klid, pohodu a příjemné prostředí. Víme, že je to pro ni velmi důležité, proto se snažíme, aby žila v příjemném a klidném prostředí. Jídlo paní S. přizpůsobujeme a podáváme podle jejích potřeb.

klientipracovnicikomunitapodporavse lide

ČALS Jihomoravský kraj CELLO   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.