lupa

straznice pani M foto 24

Paní M. » Jmenuji se K. M. Mnoho let jsem žila a pracovala v Brně. Vždy jsem měla ráda společnost, ráda jsem tancovala...

Paní M.

Jmenuji se K. M. Mnoho let jsem žila a pracovala v Brně. Vždy jsem měla ráda společnost, ráda jsem tancovala, zpívala a starala se o svoji rodinu. Dříve jsem hodně pekla cukroví, což se mi dobře dařilo a i dnes spolu s ostatními pečeme různé zákusky a cukroví. Vždy u pečení ráda pomáhám, cítím se přínosná pro ostatní a díky tomu má můj život smysl. Ráda si také popovídám a zavzpomínám nad fotkami. Často mě navštěvuje syn s manželkou a sestra, která bydlí ve Strážnici. Jsem pořád ve společnosti usměvavých lidí a to mi moc pomáhá. Pořád mám co dělat a těší mně, že mi někdo pomůže, poradí, podpoří a že nejsem sama. Doma jsem už žít nemohla, nezvládala jsem již celou domácnost a starost o sebe bez pomoci a podpory někoho jiného. Žila jsem sama a bylo mi smutno. Tady si život zase užívám. Ráda se nastrojím a poznávám nové věci, i když si je moc nepamatuji, ale to nevadí, vždycky je tu někdo, kdo mi pomůže vzpomenout si a uvědomit si, co potřebuji.

klientipracovnicikomunitapodporavse lide

ČALS Jihomoravský kraj CELLO   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.