lupa

predklasteri pani Mirka foto 03

Paní Mirka » Paní Mirka se narodila v Ostravě do milující rodiny, má sestru Milenu. Tatínek paní Mirky byl ředitelem školy... Více...

Paní Mirka

Paní Mirka se narodila v Ostravě do milující rodiny, má sestru Milenu. Tatínek paní Mirky byl ředitelem školy a zároveň jejím velkým vzorem. Celá rodina byla hudebně založená. Často spolu jezdili na výlety, oblíbili si turistiku a návštěvu památek. Paní Mirka studovala v Ostravě střední integrovanou školu, poté vystudovala VŠ a celý svůj život učila český a německý jazyk. Je zvyklá na oslovení „paní profesorko“.

 

V prvním zaměstnání se seznámila se svým manželem, se kterým se po nějaké době soužití rozvedla. Má syna Davida, kterého má velmi ráda. Její život byl plný změn. Často střídala zaměstnání, měla několik životních partnerů, vícekrát se stěhovala.

 

Oblíbila si své červené auto, ráda jezdila svižnou rychlostí, občas úmyslně porušovala dopravní předpisy. Jejím oblíbeným zvířetem byl její modrý kocour. Vždy uměla žít naplno.

 

Paní profesorka má oblíbené světlé barvy, ráda se obléká do bílé. Má spoustu šperků, kterými se dodnes zdobí. Líbí se jí, když má upravené a nalakované nehty a obarvené vlasy. Celý život pečovala o svoji štíhlou postavu.

 

Po nástupu do domova se často stávalo, že odmítala jídlo. Jedla velmi málo a často se zlobila a přála si jídlo odnést, byť byla snědena jen malá část. Po nějakém čase ujišťování, že je stále velmi štíhlá, sama uznala, že bude muset jíst víc. Miluje marmelády a sladké. Sdělila nám, že takové pokrmy si dříve tvrdě odpírala. Zajít si na zmrzlinu byl svátek. Během jídla potřebuje občas nápovědu, co kam patří, ale příbor stále drží v rukou s veškerou elegancí.

klientipracovnicikomunitapodporavse lide

ČALS Jihomoravský kraj CELLO   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.