lupa

konference foto

Konference » Konference Bon appetit: Radost z jídla v dlouhodobé péči se uskutečnila 21. října v Praze a 23. října v Brně.   Více...

Konference Bon appetit

Konference Bon appetit: Radost z jídla v dlouhodobé péči byla příležitostí k setkání lidí, kteří věří, že jídlo je důležité.

 

Význam komplexního přístupu k této problematice a to zejména v oblasti péče o lidi s demencí

představila Iva Holmerová.

 

Základní principy programu Bon appetit představila a o zkušenosti s realizací v Kanadě a USA se podělila Jitka Zgola, spoluautorka programu a autorka knihy, jejíž český překlad byl na konferenci představen.

 

Na konkrétních příkladech z realizace programu Bon appetit v příspěvkových organizací Jihomoravského kraje poskytujících služby seniorům a osobám se zdravotním postižením jsme viděli, jak významnou roli hraje jídlo v životě klientů, pracovníků a jaký vliv může mít na spolupráci a kvalitu péče v organizaci. Lidé nejrůznějších profesí se podělili o svoje zkušenosti a zprostředkovali zážitky klientů z více jak roční realizace programu.

 

Konference Bon appetit: Radost z jídla v dlouhodobé péči se uskutečnila 21. října v Praze a 23. října v Brně.

 

Fotogalerie              Program konference / Abstrakty

 

podpora treningpodpora konzultacepodpora materialypodpora zasadypodpora vse

ČALS Jihomoravský kraj CELLO   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.